13:17 / E Mërkurë, 24 Prill 2019

E njohim si bukuroshe, tani edhe si agjente

E keni parë shpesh dhe e njihni nga rrjetet sociale si një nga femrat më seksi kosovare.

Bëhet fjalë për Valbona Bajraktarin, bukuroshen zeshkane nga Peja.

Por, Valbona tashmë po e sprovon veten në një zanat të ri. Ajo është agjente e marketingut në një nga hotelet më luksoze shqiptare.

Valbona me siguri se do të mbajë epitetin e agjentes më seksi të momentit./Indeksonline/