20:04 / E Shtunë, 07 Dhjetor 2019

E nxjerr gjoksin para vajzës, fansat e kritikojnë

Chrissy Teigen, gruaja e këngëtarit të njohur John Legend, ka nxjerrë gjoksin para vajzës së saj.

Chrissy njihet si një supermodele, ku në rrjete sociale ka vëmendjen maksimale, shkruan Indeksonline.

Image result for chrissy teigen

Ajo e shpërndau një fotografi në Instagram, ku shfaqet pa të brendshme para vajzës së saj të mitur.

View this post on Instagram

on set with my stylist

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

E menjëherë pas kësaj, fansat e kishin akuzuar se pse nuk po mbulohej para vajzës 3-vjeçare.

“A vesh ndonjëherë të brendshme”, “Mbulohu, vajza jote është aty”, ishin disa nga komentet e fansave, por ajo njërit i tha se vajza e saj e kishte thith atë për muaj, dhe nuk e shqetëson kjo tani./Indeksonline/

Hat vjen në forcë!  Dhe nuk kaloi shumë kohë kur urrejtësit hynë në pjesën e komenteve për të kritikuar mungesën e saj të ndërhyrjeve

Mos i humb