17:08 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Ndodh në Rusi, deveja e nxjerr Ladën nga bora

Sa deve nevojiten për të tërhequr një makinë? Vetëm një – dhe jo, nuk është shaka.

Një video që ka shkuar virale tregon një deve të vetme, duket tërhequr një makinë Lada që është mbërthyer në dëborë.

Video është bërë në qytetin rus Saratov, vend ky që është goditur nga një stuhi e madhe bore. /IndeksOnline/