13:32 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

E pabesueshme por Ali Ahmeti s’di ta bëj shqiponjën, i ndihmon Meta

Ilir Meta, Talat Xhaferi, Bujar Osmani dhe të tjerët pa problem e kanë bënë shqiponjën në manifestimin që u mbajt në Shkup, kushtuar 110 vjetorit të Ditës së Alfabetit.

Vështirësi për të bërë shqiponjën ka hasur vetëm kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, kurse i ka ndihmuar presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

Pas kësaj ngatërrese të Ahmetit, sic e shihni në foto, ka plasur gazi te valltari që është pas kryetarit të BDI-së.

Me sa duket, në fytyrën e tij vërehet edhe habia se si një patriot si Ali Ahmeti nuk mund ta bëjë shqiponjën.