16:18 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

E pazakontë: Zogjtë tek sektori i pemëve në hipermarketin kosovar (Foto)

Në një nga marketet e njohura të Prishtinës ndodh edhe kjo. Zogjtë  janë parë brenda marketit në sektorin e pemëve dhe perimeve.

Në këto fotografi të dërguar nga një lexues i Indeksonline, zogjtë shihen duke thumbuar perimet.

Kjo nuk është hera e parë që në marketet në Kosovë hynë shpend,pasi edhe herave tjera, qytetarët kanë adresuar ankesa të tilla.

Shikoni më poshtë pamjet: