23:22 / E Shtunë, 22 Shkurt 2020

E rrallë, futbollisti i Southampton shënon me organin gjenital

Southampton shënoi fitoren daj Aston Villas me rezultat 2:0 në kuadër të javës së 27-të të Premierligës.

Shane Long dhe Armstrong realizuan golat për vendasit, por goli i Long ishte i pazakontë, shkruan Indeksonline.

Ai realizoi me organin gjenital, duke mos pasur tjetër mundësi ta dërgonte topin në rrjetë./Indeksonline/