22:56 / E Shtunë, 25 Shtator 2021 / A A

E rrallë, Mattia Destro shënon derisa mbanë një shishe me ujë në dorë

 Genoa dhe Verona kanë barazuar mes vete me rezultat 3-3, në një ndeshje mjaft interesante.

Por ajo që morri vëmendje në këtë ndeshje ishte goli i barazimit nga sulmuesi Mattia Destro i shënuar teksa mbante në dorë një shishe me ujë.

Sulmuesi shënoi dy gola në këtë ndeshje, duke e ndihmuar skuadrën të fitojë një pikë.