23:13 / E Diele, 03 Mars 2024 / AR

E shpallën të vdekur, vjen reagimi i Adriana Matoshit

Politikanëja e njohur nga Kosova, Adriana Matoshi është shokuar nga një lajm në një portal, ku kishin vendosur një foto të saj dhe në titull thuhej “gjendet pa shenja jete”.

Adriana ka reaguar me anë të një story në llogarinë e saj në Instagram, ku ndër të tjera pyet:” A keni koment për portalet tona?”

Kujtojmë se lajme të tilla “dashakeqëse” ka pasur edhe për personazhe të tjerë të njohur.