18:47 / E Shtunë, 23 Mars 2019

E tepron këngëtarja e njohur, zhvishet komplet

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Miley Cyrus asnjëherë nuk ka hezituar që të vije komplet e zhveshur në videoklipet e saj.

Këtë herë ajo e ka bërë të njëjtën gjë duke u zhveshur në imazhin e publikuar së fundi në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Pranë një qeni  e veshur vetëm me çizme të gjata me ngjyrë të gjelbër, 26 vjeçarja pa asnjë kompleks ka shfaqur trupin.

“Urime dita ndërkombëtare e qenve ju kafshë të ndyra” ka shkruar Miley.

Ndryshe, Miley vitin e kaluar u martua me aktorin e njohur, Lima Hemsëorth./Indeksonline/