17:07 / E Hënë, 22 Prill 2019

E tmerrshme, kjo është vajza 2 vjeçe që me sytë e saj pa vrasjen e nënës dhe gjyshes së saj!

61 vjeçari, Hasan Krasniqi sot gjatë mesditës kreu krim të rëndë.

Ai qëlloi për vdekje bashkëshorten dhe nusen e djalit të tij për vdekje, pastaj edhe veten e tij.

I njëjti, gjithë këtë krim e bëri në sytë e mbesës së tij 2 vjeçare.

E njëjta aktualisht ndodhet tek disa familjarë të saj.

 Indeksonline tash e sa orë po vazhdon të raportojë për rastin në fjalë, dhe ndërkohë do të sjellë edhe detaje tjera shtesë. /Indeksonline/