21:43 / E Enjte, 02 Korrik 2020

E tmerrshme/ Vajza në Tiranë dyshohet se kishte vdekur prej disa ditësh

Burime nga grupi hetimor për Report Tv bëjnë të ditur se Anisa Josifi, vajza e cila u gjete vdekur bashkë me nënën e saj dyshohet se kishte vdekur prej disa ditësh, pasi trupi i saj ishte dekompozuar.


Familja Josifi janë me origjinë nga Përmeti, por prej më shumë se 15 vitesh jetonin në Tiranë. Mësohet se burri i shtëpisë ja qenë mësues dhe një ndër themeluesit e degës së dëshmitarëve të Jehovajit në Përmet.


Mos i humb