15:43 / E Hënë, 05 Mars 2018

E tmerrshme, zhveshët dhe shikon pornografi në aeroplan në sy të të gjithëve (Foto 18+)

Shumica e njerëzve mërzitën gjatë udhëtimeve të gjata me aeroplan, po kjo nuk e arsyeton aspak një veprim të tillë, çfarë ka bërë një pasagjer.

Gjatë një fluturimi në një aeroplan që udhëtoi nga Malajzia, një njeri vendosi të zhvishet, të masturbohej duke shikuar pornografi dhe në të njëjtën kohë të sulmojë një stjuardese, transmeton Indeksonline.

Ekuipazhi i kabinës thuhet t’i ketë thënë 20 vjeçarit që të vishte pantallonat e tij, por ai u bë i dhunshëm.

Përderisa ai hynte në tualetin e aeroplanit, ai thuhet se u përpoq të përqafonte një stjuardese dhe të bëhej agresiv kur ajo u mundua ta largojë.

Pasagjerët dhe ekuipazhi tjetër i kabinës ndërhyjnë në këtë pikë dhe i lidhën duart me një copë rroba, duke e mbajtur atë nën kontroll gjatë pjesës tjetër të fluturimit.

Ai u arrestua më vonë kur aeroplani u ul në aeroportin Shahjalal në Dhaka, Bangladesh./Indeksonline/