18:15 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

E turpshme: Nëna harron t`a fshehë lodrën e seksit, ia gjen djali i vogël (Video)

Një moment i sikletshëm është filmuar me kamerë amatore, ku shfaqet një djalë i vogël duke mbajtur në dorë lodrën e seksit të nënës së tij, e cila me sa duket kishte harruar ta fsheh në dhomën e saj të gjumit.

Videoja që besohet të jetë filmuar në Britani të Madhe, tregon se si një djalë i vogël “valëvit” lodrën e seksit dhe vazhdimisht qesh, derisa nëna e tij mundohej t’ia merr nga dora.

“Ma jep atë. Ma jep atë tani, nuk është për të qeshur. Idiot. Ndal”, dëgjohet duke i thënë nëna.
Dhe derisa kjo ngjarje ndodhë, një grua tjetër në sfond dëgjohet duke qeshur me veprimin e vogëlushit dhe nënën e tij që u zu në një situatë të palakmueshme.