15:55 / E Hënë, 04 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Edhe Afrona e Bleros ‘rrugës’ për ta formësuar trupin (Foto)

Dëshira për tu dukur bukur dhe për ta mbajtur trupin në formë, është krejt çfarë duan femrat, sidomos pas moshës rinore. Edhe modelja Afrona Dika, e fejuara e këngëtarit Blero Muharremit, ka nisur këtë sfidë, shkruan Indeksonline.


Afrona përmes një video në instastory ka treguar që ka nisur të bëj palestër. Ndërsa shihet që ajo është duke iu përkushtuar shumë këtij aktiviteti, pasi që nuk është edhe e lehtë. Sidoqoftë ajo qëndron mirë sa i përket linjave trupore./Indeksonline/