21:38 / E Enjte, 06 Gusht 2020

Edhe Diar Mustafa largohet nga Drenica

Edhe Diar Mustafa është larguar nga klubi i Drenicës.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Mustafa në Facebook, ku ka falenderuar lojtarët dhe kryesin e klubit, shkruan IndeksOnline.

Mesfushori 26 vjeçar thotë se së shpejti do të vendos edhe për skuadrë e tij të re.

Më poshtë postimi i Mustafës pa ndërhyrjen e rekadsisë:


” Pershendetje permes ketij postimi desha te ju informoj qe me nuk jam pjes e KF Drenices .

Faleminderit bashklojtarve dhe ata qe na perkrahen . Se shpejti shpresoj te vendosi per te ardhmen “, tha Mustafa.