13:46 / E Shtunë, 20 Janar 2018 / indeksADMonline

Edhe gruaja e Lumit e gëzuar për veturën e re (Foto)

Lumi B dje ka bërë publike qe ka blerë një veturë të re me shumë jo edhe aq të volitshme.

Si duket po aq sa Lumi për veturën e re janë gëzuar edhe gruaja dhe djali i tij, transmeton Indeksonline.

Ato imazhe i ka shpërndarë në llogarinë e saj në “Instagram” vet bashkëshortja e Lumit./Indeksonline/

Temat: