12:47 / E Premte, 07 Dhjetor 2018

Bashkëshortja e Lumi B ‘rrëmben’ vëmendjen edhe në ditët e ftohta

Miranda u bë e njohur që nga martesa e saj me reperin, Lumi B.

Ajo konsiderohet si një femër mjaft joshëse dhe është aktive në rrjetet sociale ku edhe publikon imazhe të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Edhe këtë herë, Miranda ka ‘rrëmbyer’ vëmendjen me dukjen e saj.

Me shumë stil dhe tejet në formë, biondina është dukur edhe në ditët e ftohta./Indeksonline /

Temat: