16:22 / E Shtunë, 26 Maj 2018 / indeksADMonline

Edhe macja me miun mund të bëhen shokë të ngushtë! (Video)

Çdo herë jemi mësuar të shohim armiqësi mes maces dhe miut, të cilët nuk durohen dot mes vete.

Seriali i njohur për fëmijë, Tomy dhe Jerry na kanë mësuar se këta dy vetëm duan të lëndojnë njëri tjetrin, transmeton Indeksonline.

Por, në realitet mund të ndodh edhe e kundërta.

Në këtë video shihet si miu shkon pas maces duke e ngacmuar, por ajo nuk reagon e as nuk tenton ta ha atë.

Macaj duron sjelljet e miut dhe për një moment largohet nga aty, duke mos e ngacmuar miun. /Indeksonline/

Temat: