11:03 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Majmuni fiksohet pas maces, e rrëmben dhe kujdeset për të

Ndjenja e amësisë është diçka që e ka secila qenie e gjallë e gjinisë femërore.

Një gjë e tillë vërehet edhe te ky majmun, e që duket e pabesueshme, shkruan DailyMail, transmeton Indeksonline.

Majmuni shihet në video duke rrëmbyer një mace, të cilën e mban në duar sikurse të voglin e saj.

Kjo kafshë tregohet e butë me macen dhe fillon ta përkëdhel dhe pastroj atë. /Indeksonline/

Temat: