21:41 / E Mërkurë, 25 Mars 2020

Edhe ndeshja në mes Joshua dhe Pulev në dyshim

Anthony Joshua dhe Kubrat Pulev është paraparë që të ndeshen në qershor të këtij viti.

Mirëpo pas përhapjes së koronavirusit edhe kjo ndeshje është vënë në dyshim, transmeton IndeksOnline.

është duke u besuar kjo ndeshje mund të shtyhet për një datë të pacaktuar në mënyrë që të mos anulohet e gjitha.

Ka mbetur që dy bokserët në javën e ardhshme të konfirmojnë nëse ndeshja do të zhvillohet sipas datës së paraparë apo do të ndryshojë./IndeksOnline/.