14:59 / E Martë, 12 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Edhe në QKUK dekorohet bredhi për fundvit (Foto)

Në Klinikën e Ortopedisë vaskulare në QKUK kanë filluar përgatitjet për festat e fundvitit, shkruan Indeksonline.

Aty sot në orët e paradites është vendosur një bredh i madh dhe gjithashtu është stolisur nga punëtorët e kësaj klinike.

Më poshtë keni fotografitë e bredhit dhe atmosferës festive atje./Indeksonline/