23:57 / E Martë, 22 Tetor 2019 / indeksADMonline

Edhe nesër “verë” në vjeshtë

Nesër në Kosovë do të mbajë mot i pandryshueshëm, me diell dhe mjaft i nxehtë.

Mëngjesi dhe nata do të jenë mjaft të freskëta dhe nëpër lugina mund të ketë mjegull, e cila do të zhduket gjatë paradites.

Mot i ngjashëm, me diell, i kthjellët dhe mjaft i nxehtë do të vazhdojë të mbajë edhe disa ditë me radhë./