13:23 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Edhe Qëndresa e Labit tashmë ka shumë adhurues! Ja çfarë po i thonë ata (Foto)

Në Kosovë është bërë si trend që personazhet publike ti bëjnë partnerët e tyre automatikisht të famshëm e ndoshta të fitojnë famë edhe më tepër me ta në krah.

Image result for labinot gashi dhe qendresa

Kjo i ka ndodhur edhe tashmë bashkëshortes së prezantuesit Labinot Gashi, Qërndresës.

Ajo ka fituar shumë famë sidomos pas dasmës së saj dhe të Labit që u bë shumë virale, shkruan Indeksonline.

Qëndresa nuk harron që ta vë në dukje se sa shumë fansa ka fituar duke i postuar në “Insta Story” fotografitë me komentet e tyre.

Ata duket se i kanë shprehur dashuri dhe pëlqim Qëndresës e cila sipas këtyre postimeve është mjaftë e kënaqur./Indeksonline/