20:58 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Bashkëshortja e Labit tregon gjininë e fëmijës që po presin

Një nga çiftet më të komentuara të show biz-it shqiptar është Labinot Gashi dhe Qëndresa.

Dyshja tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ndërsa është Qëndresa ajo që përmes një fotosesioni ka treguar gjininë e bebes.

Me një palë qorape të vogla ngjyrë rozë, ajo ka treguar se ata shpejtë do të bekohen me një vajzë./Indeksonline/