23:59 / E Hënë, 11 Nëntor 2019

Edon Zhegrova i hip ‘skateboardit’ në aeorportin e Prishtinës

Edon Zhegrova ka arritur sonte në mbrëmje në Prishtinë.

Derisa po priste në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari”, ai hipi në vendin e caktuar për bagashe dhe argëtohej, shkruan Indeksonline.

Këtë video Zhegrova e ka postuar në profilin e tij në Instagram.

Mesfushori kosovar duket në disponim, pasi po kalon ditë të mira te skuadra zvicerane Basel.

/Indeksonline/

Mos i humb