21:15 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Edona Llalloshi publikon këngën e re “Shiu i verës”

Edona Llalloshi publikon këngën e re “Shiu i verës”

Edona Llalloshi pak më parë ka lansuar këngën e saj më të re.

Këngën në fjalë mund ta dëgjoni vetëm në platformën Premier Songs, shkruan Indeksonline.

“Shiu i verës”, mund të shkarkohet përmes aplikacionit iOs dhe Android. /Indeksonlie/

http://www.premiersongs.com/download/