13:17 / E Diele, 03 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Edona Llalloshi sjellë “Shiu i verës” (Video)

Edona Llalloshi ka ripërpunuar këngën e vjetër “Shiu i verës”.

Pas lansimit në Premier, kënga në fjalë është publikuar edhe në kanalin muzikor youtube, shkruan Indeksonline.

Si përherë ajo shfaqet e bukur dhe me plotë stil. Është vokali i saj i ëmbël që e bënë atë gjithnjë të veçantë./Indeksonline/