21:00 / E Martë, 27 Shtator 2022 / AR

Efi i “Për’puthen” bën ndryshim drastik, duket flakë

Dikur e panjohur ndërsa tani po kryeson mediat rozë.

Bëhet fjalë për Efin, ish-kandidaten e “Për’puthen”, e cila po kujdeset të shfaqet gjithnjë në top formë.

Pasi mbaroj një eksperiencë në “Kepin e Tundimeve”, vendosi të bëj një ndryshim drastik në pamje.

Ajo u bë me balluke dhe po duket flakë./Indeksonline/