14:00 / E Enjte, 30 Maj 2024 / AR

Egla ndjek vetëm dy llogari në Instagram

Fituesja e BBVA-së, Egla Ceno, ka një numër të madh ndjekësish në llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo, ajo ka vendosur që t’i ndjekë vetëm dy llogari, duke ua kthyer “followin”.

Si për çudi, ajo po ndjek një llogari të krijuar nga fansat e saj si dhe faqen zyrtare të Big Brother Vip Albania.

Duket se me banorët, të cilët ka qëndruar për disa muaj me radhë nuk ka ndonjë raport duke mos ndjekur asnjëri prej tyre e as prej shoqërisë së saj./Indeksonline/