15:04 / E Premte, 14 Janar 2022 / B O

Einxhel Shkira në klipin e Noizyt para 8 vitesh, s’do ta njihni

Einxhel Shkira u bë më e njohur me hyrjen e saj në Big Brother VIP. Ajo ka tërhequr vëmendjen me karakterin e saj dhe konsiderohet si një ndër konkurrentet më të forta që synon finalen.

Por së fundmi ka qarkulluar në rrjet një video ku shihet se moderatorja ka qenë pjesë e një klipi të Noizy-t.

Bëhet fjalë për këngën “Ata nuk e dinë”. Kënga në bashkëpunim me Encën ka protagoniste Einxhel, e cila është publikuar në vitin 2014.

Kujtojmë që moderatorja ka nisur një romancë me konkurrentin tjetër, Dj Dagz. Ajo u rikthye në Big Brother puntatën e kaluar që kaloi falë biletës së kthimit.