17:55 / E Premte, 01 Dhjetor 2023 / Gj. Sh

Ekskluzive/ Graniti i dyshuari për vrasjen e Liridona Murselit

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se autori i vrasjes së Liridona Murselit dyshohet të jetë Granit Plava.

Burimet e njëjta kanë bërë të ditur edhe identiteti e Granitit.

Ai është prangosur nga Policia e Kosovës së bashku me Naimin, bashkëshortin e së ndjerës.

Kujtomë se dorasi dhe Naimi janë bashkëfshatar./Indeksonline/