10:44 / E Hënë, 10 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ekskluzive: Më 21 shtator martohen Gjiko dhe Elita

Gjiko dhe Elita do ta kurorëzojnë dashurinë këtë muaj.

Burime të Indeksonline mësojnë se çifti i shumëpërfolur do të martohen më 21 shtator, ndërsa dasmën do ta mbajnë në ‘White Garden Events’.

Ndryshe dyshja janë edhe në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Kujtojmë që Gjiko dhe Elita janë fejuar më 25 qershor të këtij viti, pikërisht në ditëlindjen e prezantueses. Ceremonia u mbajt në një privatësi familjare./Indeksonline/