22:38 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Elita Rudi me grim të lehtë dhe veshje sportive, kështu duket në orët e vona

Elita Rudi kohë më parë i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me martesë me reperin e njohur, Gjiko.

Moderatorja e njohur, është në pritje të fëmijës së parë dhe kjo ka bërë që të largohet nga jeta publike, shkruan Indeksonline.

Por, Elita herë pas here publikon imazhe në ‘Instagram’, këtë herë prezantuesja gjakovare ka ardhur e thjeshtë dhe me grim të lehtë.

Ndërsa, Elita edhe pse shtatzënë po vazhdon të qëndroj në formë të mirë dhe duke për mrekulli./Indeksonline/

Temat: