20:54 / E Hënë, 25 Shtator 2023 / GF

Ekskluzive: Plagoset Milan Radojicic

Është plagosur Milan Radojicic. Kështu bëjnë të ditur burimet e Indeksonline.

Siç pohojnë këto burime, ai tashmë gjendet për trajtim në spitalin ushtrak në Beograd.

Po ashtu mësohet se një pavion i tërë i spitalit është bllokuar për kujdesin e tij dhe besohet se është jashtë rrezikut për jetë.