21:34 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Elita pozon shumë bukur por fokusin e ka diku tjetër! (Foto)

Prezantuesja Elita Rudi njihet për stilin e saj mjaft të mirë. Ajo përpos që ka një bukuri të veçantë di të rregullohet shumë bukur për grimin dhe flokët.

Por këtë herë ajo është fokusuar në diçka tjetër. Ajo dëshiron të tregojë çantën e saj firmato, duke e vendosur aty ku nuk duhej fare, pra ku s’ishte fare e nevojshme në normalitet për një fotografi të tilla, transmeton Indeksonline.

Siç duket edhe Elita është fokusuar së fundi pas gjërave me marka, të shtrenjta e që e bëjnë të duket më luksoze.

Njëkohësisht ajo duket për bukuri, e këndshme dhe me shumë stil./Indeksonline/