19:39 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Elita Rudi dhe Gjiko duken kaq romantik për Shën Valentin (Foto)

Elita Rudi dhe Gjiko duket se po kalojnë momentet më të mira të lidhjes së tyre.

Çifti i famshëm, me rastin e ditës së të dashuruarve kanë reflektuar plotë dashuri e pozitivitet- shkruan Indeksonline.

Është Elita ajo e cila ka publikuar një fotografi kaq të bukur në llogarinë e saj në Instagram.

“Romeo im”, ka shkruar ajo përbri fotografisë. /Indeksonline/