17:11 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Elita Rudi edhe njëherë e vërteton! Ka bukuri të pa krahasueshme (Foto)

Elita Rudi është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë seksi.

Ajo së fundi ka postuar një video të shkurtë në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket e mrekullueshme teksa pozon para kamerës, shkruan Indeksonline.

Elita është në lidhje ne reperin e njohur Gjiko dhe mund të themi me plotë gojë se Gjiko është me shumë fat./Indeksonline/