17:16 / E Diele, 18 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Elita Rudi ka shtuar peshë nga shtatzënia, duket më ndryshe

Elita Rudi tashmë ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së parë me reperin Gjiko.

Dyshja këtë e bën përmes videoklipit të publikuar ditë më parë ‘Distanca’, të reperit, shkruan Indeksonline.

Elita prej kohësh është tërhequr nga jeta publike ku edhe po i kushton kohë jetës private.

Por, ajo herë pas here publikon imazh të ndryshme në rrjetet sociale.

Në një fotografi të publikuar së fundi Elita duket se nga shtatzënia ka shtuar peshë.

Kujtojmë që Elita dhe Gjiko u martuan në shtator të këtij viti në një dasmë madhështore./Indeksonline/

 

Temat: