18:54 / E Martë, 20 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Elita Rudi kujdeset të duket seksi edhe në shtatëzani

Elita Rudi vazhdon të duket me stil dhe joshëse edhe pse në pritjen e ëmbël.

Prezantuesja kosovare, përmes disa imazheve të postuara në llogarinë Instagram, shfaqet tejet seksi në të zeza, teksa pozon me barkun e fryrë, shkruan Indeksonline.

Ajo po pret fëmijën e parë me reperin nga Peja, Gjiko. Edhe pse për disa muaj e fshehën këtë lajm. Por tani duken mjaftë të lumtur./Indeksonline/