13:03 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Elita Rudi më seksi se kurrë (Foto)

Elita Rudi është prezantuesja e njohur shqiptare e cila njihet për pamjen e saj shumë të hijëshme.

Elita ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shume seksi dhe provokuese teksa pozonte para aparatit fotografik.

Veshur me kostum bardh e zi, ajo dukej provokuese dhe tërheqëse.

Ndryshe, Elita është në lidhje me reperin e njohur shqiptar Gjiko./Indeksonline/