12:32 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Elita Rudi po ndjek diellin.. Ja sa bukur duket në këto ditë të ftohta (Foto)

Elita Rudi është prezantuesja e njohur e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe mjaftë tërheqëse.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet veshur shumë me stil teksa thotë që po i ndjek ditët e nxehta.

Elita edhe këtë herë duket e mrekullueshme dhe kjo nuk është për tu çuditur./Indeksonline/

Temat: