15:49 / E Diele, 28 Janar 2018

Elita Rudi prezanton familjen e saj (Foto)

Moderatorja e njohur, Elita Rudi vazhdon të jetë shumë e përfolur për lidhjen e saj me reperin e njohur Gjiko.

Së fundi, Elita duket se ka gjetur kohë edhe për familjen e saj, shkruan Indeksonline.

Ajo ka prezantuar prindërit e saj. Edhe në foton tjetër që ua sollëm që ta shihni, janë e tërë familja Rudi së bashku. Dhe duket se po kënaqen në skijim.

Elita dukshëm i ka ngjarë babait të saj, Blerimit.