17:11 / E Hënë, 15 Janar 2018 / indeksADMonline

Elita Rudi si ‘rrush’, nga Maldivet djeg si ‘prush’ (Foto)

Moderatorja e njohur, Elita Rudi aktualisht ndodhet për pushime me të dashurin e saj, reperin Gjiko.

Elita nuk ka se si tu ikë pozave seksi, derisa gjendet në një vend kaq përrallor- shkruan Indeksonline.

Ajo kohë pas kohe po bënë postime të ndryshme në rrjetet sociale, derisa krahas saj shumë i lumtur duket edhe Gjiko.

Elita duket më joshëse dhe seksi se kurrë më parë./Indeksonline/