15:59 / E Premte, 15 Mars 2019

Elita Rudit fytyra po i bënë dritë, pas shtatzënisë po duket edhe më mirë!

Elita Rudi pak kohë më parë u bë nënë për herë të parë.

Por, edhe pse për një kohë të shkurt ajo ka arritur të kthehet në formë më të mirë, shkruan Indeksonline.

Moderatorja e njohur, ka publikuar një imazh të ri në ‘InstaStory’ derisa fytyra e saj po shkëlqente nga bukuria dhe grimi i lehtë që kishte vendosur.

Ndryshe, Elita ka arritur ti rikthej shumë shpejt edhe linjat e trupit.

Elita dhe Gjiko u bënë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin, Zëri./Indeksonline/