10:51 / E Hënë, 17 Shtator 2018 / indeksADMonline

Eliza Dushku publikon fotografitë e dasmës me 54 vjeçarin

Aktorja e famshme shqiptare, Eliza Dushku u martua muajin e kaluar me Peter Palandijan  por në një privatësi të plotë dhe larg syrit të kamerave, transmeton Indeksonline.

Por ajo më në fund ka vendosur që ndaj fotot e dasmës me fansat e saj. Eliza në Instagram ka publikuar fotot.

Aktorja e veshur me fustan të bardh dhe me një make-up të thjeshtë , ajo dukej për mrekulli. Bukur dukej edhe bashkëshorti i saj Peter.

Peter Palandijan është menaxher i një kompanie internacionale./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

♥️♥️ 8.18.18

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku) on

Temat: