18:24 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Eliza Dushku shfaq momente të ëmbla me bashkëshortin amerikan

Aktorja me prejardhje shqiptare që jeton dhe punon në Amerikë, Eliza Dushku duket që është tejet e lumtur pranë bashkëshortit të saj, biznesmenit amerikan 54 vjeçar, Peter Palandijan.


Kështu të paktën duken në një fotografi e postuar nga aktorja në llogarinë e saj Instagram, përcjellë Indeksonline.
Në pëqafimin e njëri-tjetrit, ajo shkruan: Mirënjohëse!


Ndryshe çifti kurorëzuan dashurinë në gusht të këtij viti në një ceremony private në Boston./Indeksonline/