16:12 / E Hënë, 22 Tetor 2018 / indeksADMonline

Eliza Hoxha sensuale në fotosesionin e ri

Është një nga femrat më të suksesshme shqiptare, por edhe një nga zërat më të veçantë.

Bëhet fjalë për arkitekten dhe këngëtaren kosovare, Eliza Hoxha, e cila së fundmi vjen me një fotosesion të realizuar nga Blerdi Malushi, shkruan Indeksonline.


Eliza ka ndarë me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram një fotografi, ku shfaqet si flokëkuqe në të zeza.

Ndryshe Eliza është këngëtarja e vetme, e cila ka hyrë në mesin e 22 emrave që do të konkurojnë në Festivalin e RTSH-së./Indeksonline/