21:31 / E Mërkurë, 13 Tetor 2021 / AD

Ellen DeGeneres largohet nga televizioni, sfidon veten në drejtim tjetër

Ellen DeGeneres ka vendosur të largohet nga televizioni.

Ajo do të vazhdoj të punoi, por në një drejtim tjetër, shkruan Indeksonline.

Moderatorja ka zbuluar se ka gati një linjë produktesh për fytyrën e saj, të cilën pritet ta lansoj së shpejti.

“Kam, 3 vite që punoj për këtë projekt dhe do të quhet ‘Kind Science’. Produktet janë age-positive dhe shumë efektive sidomos për zonjat në moshë. Kam 3 vite që i përdor dhe rezultatet janë të çmendura”, rrëfeu ajo./Indeksonline/