00:16 / E Enjte, 04 Janar 2018 / indeksADMonline

Elsa Hosk shfaq linjat trupore (Foto)

Modelja e Victoria’s Secret, Elsa Hosk ka mahnitur të gjithë teksa ka treguar linjat e saj trupore.

Biondja simpatike edhe një herë ka treguar që përveç klasit dhe elegancës është ndër modelet më të pëlqyera, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Ajo kishte veshur një korset të mrekullueshëm ngjyrë të zezë të cilin e mbante me duar./Indeksonline/