20:51 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Elvana Gjata pozon përkrahë Ermal Mamaqit, duket shumë seksi (Foto)

Elvana Gjata ditë më parë lansoi albumin e saj më të ri.

Këngëtarja në fjalë anash nuk lë as paraqitjet e saj në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo ka pozuar përkrahë Ermal Mamaqit, dhe padyshim duket shumë seksi.

Ndonëse dukshëm vërehet se ka rënë kaq shumë në peshë, ajo duket joshëse. /Indeksonline/